Зворотній зв'язок:

Не можете знайти те, що вам потрібно? Запитайте в нас!

Запитати

Вартість створення сайту

Різноманітність пропозицій та величезний розкид цін на ринку послуг — головна проблема, з якою стикаються підприємці та власники компаній, шукаючи підрядника для запуску вебсайту. Сьогодні замовити розроблення вебресурсу можна як за 10 тисяч, так і за 100 тисяч гривень. До кого звернутися, щоб отримати якісний продукт без переплати?

Агентство повного циклу Sprava допоможе підібрати рішення для будь-якого бюджету. Ключова мета команди спеціалістів під час реалізації проєктів — виконання сайтом завдань бізнесу. Вибравши нас, ви точно знатимете, на що витратили гроші. Вкладення в розроблення з часом окупляться, а ви зможете отримувати нових клієнтів без зайвих витрат на рекламу, збільшити доходи та зробити бренд впізнаваним.

Вартість створення сайту: основні фактори впливаючі на формування ціни

 • Дизайн і верстка
  Наші дизайнери створюють макети з нуля згідно з поставленим завданням без використання шаблонів. Вартість роботи розраховується посторінково чи погодинно. На ціну верстки впливають складність дизайну і структури, а також кількість сторінок.
 • Тип майданчика
  У нас ви можете замовити розроблення:
  1. Landing Page;
  2. сайту-візитки;
  3. корпоративного сайту;
  4. інтернет-магазину;
  5. онлайн-каталогу;
  6. інформаційного порталу.
 • Функції
  Ціна сайту під ключ буде вищою за базову, якщо планується інтеграція майданчика з CRM, системою колтрекінгу, платіжними сервісами. Додатково оплачуються створення онлайн-калькулятора, особистого кабінету користувача, елементи з 3D-анімацією тощо.
 • CMS
  Реалізуємо створення сайту під ключ на движку власного розроблення, а також використовуємо інші поширені адмінпанелі. Налаштовуємо CMS під потреби кожного клієнта. Таке рішення дає додаткові можливості для просування майданчика в пошуку Google.
 • Домен і хостинг
  Ви можете вибрати їх самостійно або за нашою допомогою. За необхідності можемо розмістити ресурс на нашому хостингу з безоплатною активацією SSL-сертифіката на 3 місяці.
 • Контент і просування
  Наповнення до 20 сторінок, технічна оптимізація та підготовка до SEO-просування входять у вартість базових пакетів. Збір семантичного ядра, створення оптимізованих текстів, розміщення контенту для більше ніж 20 сторінок оплачуються додатково чи входять у розширені тарифні плани.

Наші переваги та вигідна вартість сайту під ключ

Залишіть вашу заявку зараз, і ми передзвонимо Вам найближчим часом
 • У процесі створення сайту під ключ беруть участь маркетологи, що допомагають врахувати особливості ніші та регіону, потреби та інтереси цільової аудиторії, вигідно виділити компанію на тлі конкурентів і знайти точки для подальшого зростання бізнесу.
 • За кожним проєктом закріплюється project-менеджер. Цей співробітник вміє правильно донести до виконавців побажання замовника, стежить за процесом, у будь-який час готовий відповісти на питання щодо стадії виконання робіт і обговорити зміни, якщо у них виникла потреба.
 • Вартість сайту під ключ розраховується індивідуально і залежить від різних факторів. Після складання і затвердження технічного завдання ціна фіксується в договорі. Вартість залишається незмінною до здачі проєкту і здійснення остаточних розрахунків.
 • Усі розробки агентства мають адаптивний дизайн і коректно працюють на екранах комп'ютерів, ноутбуків, мобільних телефонів і планшетів. Виконання цієї вимоги є обов'язковим, якщо ви хочете забезпечити максимальне охоплення аудиторії.
 • Власники бізнесу, що звернулися до нас, отримують повністю готовий до просування майданчик з полями для метатегів, мікророзміткою та іншими інструментами для внутрішньої оптимізації.
 • Надаємо гарантію на виконані роботи строком на 1 рік. Протягом цього періоду виправляємо помилки, що виникли не з вини замовника, консультуємо з питань роботи майданчика та адмінпанелі.

Що входить у вартість розробки сайту: етапи роботи над проєктом

1. Збір даних
Щоб команда агентства Sprava могла розпочати розроблення, вам буде запропоновано заповнити бриф.

2. Маркетинговий аналіз
Вивчаємо нішу, цільову аудиторію та конкурентів. Визначаємо цілі проєкту.

3. Створення і затвердження ТЗ
Складання ТЗ дає можливість замовникові уявити, як виглядатиме і працюватиме майданчик, а виконавцям — точно розуміти завдання.

4. Дизайн
Готуємо макети головної та посадкових сторінок. Розробляємо їхні версії для коректної роботи на різних пристроях.

5. Програмування та верстка
На субдомені налаштовуємо двигун і розробляємо функції, верстаємо сторінки згідно з затвердженим макетом.

6. Підготовка до просування
Здійснюємо технічну оптимізацію та наповнюємо ресурс контентом.

7. Тестування
Спільно з замовником перевіряємо роботу ресурсу, а за наявності будь-яких багів — оперативно виправляємо їх.

8. Домен, хостинг, інтеграція
Переносимо сайт із субдомену на основний домен і хостинг. Під’єднуємо платіжну систему, CRM, налаштовуємо сервіс аналітики.

9. Здача проєкту
Навчаємо замовника або найманих співробітників нюансів користування адмінпанеллю та розповідаємо, як оновлювати контент.

У Sprava Agency додатково можна замовити технічний супровід сайту, SEO-просування, зокрема з написанням оптимізованих текстів, таргетовану і контекстну рекламу.

Особливості та переваги CMS від Sprava

Система управління сайтом, розроблена фахівцями нашої агенції, налаштовується індивідуально під конкретний проєкт і не містить зайвих елементів. Адмінпанель має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Щоб додати текст, відео, створити нову сторінку або розділ, не потрібно мати навички програміста.

У CMS уже вбудовані модулі, необхідні для SEO і захисту даних від злому. У двигуні передбачені можливості для розширення структури та списку функцій ресурсу. Сайт може розвиватися паралельно зі зростанням бізнесу, в разі суттєвого збільшення його масштабів вам не доведеться «переїжджати» на інший майданчик. Крім того, адмінпанель дозволяє самостійно, без участі розробника зробити лендінг з будь-якої сторінки.

Як розрахувати ціну сайту під ключ?

Щоб дізнатися вартість створення сайту, розкажіть менеджерові нашого агентства про цілі свого бізнесу і висловіть побажання щодо дизайну та структури майбутнього майданчика. Після обговорення деталей та складання плану вам будуть озвучені точна ціна і строки виконання робіт. Для отримання консультації телефонуйте за номером, що вказаний у шапці сайту, або залиште заявку в онлайн-формі.

Комплексна розкрутка сайту
220
сайтів на просуванні
162
розроблено сайтів
87
проектів на контекстній рекламі
23368
кількість фраз в ТОПІ
Популярні кейси
Останні статті в блозі:
Питання / Відповіді
Чому про остаточну вартість розроблення сайту не можна дізнатися відразу?
Кожен ресурс унікальний, як і бізнес, який він представляє. На ціну послуги впливає безліч факторів і найдрібніших нюансів. Для максимальної точності розрахунків рекомендуємо серйозно поставитися до заповнення брифу і затвердження технічного завдання, приділивши увагу кожній деталі.
Чим сайт індивідуального розроблення кращий за ресурс, створений на безоплатній платформі?

У мережі представлено багато конструкторів, що дозволяють створювати сайти без допомоги підрядників. Платою за готовий продукт у такому разі може стати марно витрачений час. Дизайн і функції шаблонних ресурсів обмежуються розробниками платформи, підлаштувати їх під свої потреби неможливо. Крім того, немає можливості працювати з базою даних, перенести сайт на окремий хостинг. Ряд модулів пропонується за додаткову оплату.

Вибираючи послуги професійної команди Sprava, ви отримаєте повноцінний ресурс із CMS власного розроблення, що «заточена» під алгоритми Google. Такий сайт має всі шанси швидко вийти в ТОП і максимально спрямований на досягнення цілей бізнесу

У чому полягають переваги замовлення послуги?

Розробленням сайтів у нашій агенції займаються співробітники, що працюють in-house. Досвід кожного з них і тісна взаємодія фахівців різних сфер дають можливість врахувати всі важливі деталі та зробити сайт надійним інструментом продажів і просування бренду.

Чи створюєте ви сайти за готовими шаблонами, якщо замовник хоче заощадити?

Такий варіант співробітництва можливий. Щоб обговорити деталі, зв'яжіться з менеджером Sprava за номером +38 (067) 653–72–39 і надішліть шаблон у форматі html або psd на email: info@sprava.ua.

Чи можна замовити у вас сайт-візитку з перспективою подальшого його розширення?
Так, якщо ви оберете CMS нашого розроблення. У цьому випадку ви зможете створювати нові розділи та сторінки, а згодом — замовити активацію додаткових функцій.
Відправити заявку на пошукове просування сайту
Зробимо ваш сайт інструментом перетворення користувачів в замовників
Зателефонуйте нам
Або напишіть нам
Згорнути карту
Показати карту