Зворотній зв'язок:

Не можете знайти те, що вам потрібно? Запитайте в нас!

Запитати

Просування салону краси в інтернеті

SEO — надійний спосіб бути попереду конкурентів

Успішний бізнес, пов'язаний з наданням послуг у beauty-сфері, сьогодні важко уявити без сайту та його пошукового просування. SEO для салонів краси — ефективний спосіб залучення клієнтів, що шукають конкретну пропозицію у своєму регіоні. Людина, яка пише запит у пошуковій системі, вже зацікавлена у ваших послугах, на відміну від користувача, що випадково побачив банер, рекламу в соцмережах або мобільному застосунку.

Замовивши просування в маркетинговій агенції Sprava, ви забезпечите стабільний трафік цільової аудиторії на вебресурс і зростання конверсій одночасно зі скороченням бюджету на рекламу. Крім того, ви зробите бренд салону впізнаванішим. Грамотна стратегія допоможе виділитися на тлі конкурентів і максимально реалізувати потенціал вашого сайту.

SEO для beauty-салону, перукарні або студії манікюру складається з таких кроків:

 • обговорення проєкту, постановка цілей та завдань, визначення KPI для оцінки результату;
 • SEO-аудит — якщо салон уже має сайт, що працює;
 • аналіз конкурентів і цільової аудиторії;
 • розроблення стратегії просування, щоб залучити клієнтів до салону краси;
 • збирання семантичного ядра, кластеризація запитів;
 • створення з нуля чи доопрацювання структури вебресурсу;
 • внутрішнє SEO сайту — збільшення швидкості завантаження сторінок, адаптація під мобільні пристрої, усунення дублів і битих посилань, створення узгодженої структури URL і навігації;
 • внутрішнє SEO сторінок — оптимізація контенту та метатегів;
 • зовнішнє SEO — посилання та згадки про салон на інших ресурсах;
 • локальне просування;
 • опрацювання usability та комерційних факторів;
 • надання звіту про виконані роботи та досягнення поставлених завдань.

Як залучити клієнтів в салон краси?

Пошукове просування сайтів салонів краси — непросте завдання, що не дає моментального результату. Водночас глибоке вивчення інтересів і потреб цільової аудиторії, пропозиція додаткових послуг, що фактично надаються, але не розкручуються (наприклад, косметологічні послуги для чоловіків), дозволяє отримати додаткові переваги перед конкурентами та збільшити кількість заявок.

Ми в Sprava Agency підходимо до SEO комплексно, що не лише дає можливість просунути в ТОП сторінки послуг, а й збільшує їхню конверсію, перетворюючи відвідувачів на клієнтів.

Чому для розкрутки салону краси вибирають нас:

Залишіть вашу заявку зараз, і ми передзвонимо Вам найближчим часом
 • Індивідуальна стратегія
  Працюючи над проєктом, враховуємо спектр послуг, що надаються салоном, попит, ціновий сегмент, регіональність та інші чинники. Допомагаємо знайти шлях залучення потрібної аудиторії без зайвих витрат.
 • Білі методи просування
  Ми вибираємо та рекомендуємо клієнтам легальні методи оптимізації, що не порушують правила пошукових систем. Такий підхід гарантує довгостроковий та комплексний ефект, захищаючи сайт від ризику потрапляння під санкції Google.
 • Персональний менеджер
  На весь час роботи за проєктом закріплюється співробітник, до якого можна звернутися з питаннями щодо поточної стадії розкрутки салону краси. Таким чином, ви контролюєте ситуацію і розумієте, який обсяг робіт виконано і які результати при цьому очікуються.
 • Чесне ціноутворення
  Вартість робіт обговорюється після визначення цілей просування, проведення аудиту та складання плану. Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати, і не запропонуємо вам «зайвих» послуг, що безпосередньо не впливають на досягнення KPI.

Що ви отримуєте під час замовлення комплексного SEO просування салону краси

SEO-просування перетворює сайт салону краси на інструмент для залучення клієнтів і продажів. Якісна пошукова розкрутка:

 • покращує позиції ресурсу у видачі Google;
 • забезпечує безоплатні переходи на сторінки сайту з пошуку;
 • збільшує трафік;
 • підвищує впізнаваність бренду;
 • сприяє покращенню репутації салону.

Сайт з продуманою структурою, привабливим дизайном, корисним контентом і зручною формою замовлення — це готовий канал отримання заявок.

Наші досягнення
220
сайтів на просуванні
162
розроблено сайтів
87
проектів на контекстній рекламі
23368
кількість фраз в ТОПІ
Популярні кейси
Останні статті в блозі:
Питання / Відповіді
Чим SEO-просування може допомогти салону краси?

Потрапляння в ТОП пошукової видачі робить ресурс видимим для «теплих» клієнтів, що цікавляться послугою. Неоптимізований сайт погано індексується або може взагалі не потрапити в пошукову видачу: в цьому випадку цільова аудиторія просто не знайде вебресурс салону в мережі.

Отримання органічного трафіку дозволяє суттєво зменшити витрати на рекламу. Таким чином, знижується вартість залучення кожного клієнта.

SEO-розкрутка також непогано працює на репутацію. Люди схильні довіряти брендам, що посідають верхні позиції в ТОПі. Крім того, користувачі обов'язково звернуть увагу на дизайн, якісні фото, наявність відгуків і повну інформацію про послугу.

У мене вже є сторінки в соцмережах. Чи потрібна мені оптимізація сайту?

Багато людей, що знайомляться з салоном краси в соціальних мережах, йдуть за отриманням додаткової інформації на сайт. У користувача можуть виникнути питання щодо прайсу або графіка роботи, стерилізації інструментів або брендів косметики, що використовуються. Важливо, щоб сторінки вашого вебресурсу могли відповісти на кожен з них. Ми в Sprava знаємо всі нюанси просування салонів краси та з задоволенням поділимося з вами дієвими методами залучення та утримання клієнтів.

Якщо сайт вашої студії або салону приносить недостатню кількість замовлень і трафіку, замовте аудит у Sprava Agency. Наші спеціалісти підкажуть, як виправити ситуацію. У разі потреби ми створимо новий вебресурс з урахуванням вимог пошукових систем, що зможе успішно просуватися в Google.

Чи потрібно SEO невеликій перукарні, студії манікюру чи приватному кабінету косметолога?
Існує думка, що пошукова розкрутка необхідна лише великим мережам косметологічних салонів і люксовим студіям. Насправді SEO може допомогти навіть невеликому бізнесу у сфері beauty. Просуванням варто займатися, якщо ви плануєте постійно працювати та розвиватися в цій галузі. Успіху можна досягти, якщо правильно визначити цільову аудиторію, виділити свої конкурентні переваги, просуватися за середньо- та низькочастотними запитами.
Як швидко можна розраховувати на результат?
Результат залежить від початкового стану ресурсу, конкурентності та напрямку роботи. У середньому позитивну динаміку можна спостерігати за 3–5 місяців. Однак позиції у видачі почнуть зростати вже після виправлення технічних помилок і розміщення оптимізованого контенту.
Чи достатньо одноразового SEO, щоб довго залишатися в ТОП Google?

Базове просування дозволяє оптимізованим сторінкам сайту довго займати високі рядки у видачі. Однак алгоритми Google змінюються, на ринку з'являються нові компанії, тому для утримання позицій SEO необхідно займатися постійно. До того ж SEO-підтримка обійдеться компанії набагато дешевше, ніж первинна розкрутка сайту.

Відправити заявку на пошукове просування сайту
Зробимо ваш сайт інструментом перетворення користувачів в замовників
Зателефонуйте нам
Або напишіть нам
Згорнути карту
Показати карту