Зворотній зв'язок:

Не можете знайти те, що вам потрібно? Запитайте в нас!

Запитати

Розробка продаючих сайтів під ключ

Роль майданчика для продажу можуть виконувати як інтернет-магазини та лендінги, так і корпоративні ресурси та сайти-візитки. Мережа переповнена сайтами для бізнесу, але далеко не всі вони продають. Навіть ультрасучасний дизайн, незвичайні фішки та wow-ефекти марні, якщо ресурс не конвертує.

Команда Sprava Agency зробить для вас сайт, що залучатиме відвідувачів і перетворюватиме їх на клієнтів. Замовивши послугу у нас, ви отримаєте ресурс, що вигідно відрізняється від вебпроєктів конкурентів, подобається цільовій аудиторії, пошуковику та повністю виконує покладені на нього завдання. Інвестиції в якісний продукт допоможуть забезпечити стабільний потік цільового трафіку, збільшити прибутки та відкрити нові можливості для зростання.

Обов'язкові складові ефективного продаючого сайту

Продаючий сайт — це комплекс елементів, що ненав'язливо зацікавлюють потенційного клієнта, утримують увагу в перші секунди, мотивують зробити цільову дію і переконують у правильності вибору.

Ефективний сайт, що приносить прибуток:

 • має привабливий дизайн, створює приємне перше враження;
 • коректно працює на всіх видах пристроїв та у всіх браузерах;
 • містить детальний опис продуктів, УТП, що розкриває їхню цінність, а також відповіді на заперечення;
 • зручний у користуванні;
 • завантажується за пару секунд і працює без збоїв;
 • дозволяє купити товар або замовити послугу, зв'язатися з представником компанії за допомогою одного натискання кнопки.

На продаючому сайті мають бути передбачені блоки зі знижками та акціями, таймери дії вигідної пропозиції.

Ресурс, що викликає довіру і приносить гроші, неможливо створити за три дні. Його розробленню завжди передує маркетинговий аналіз, що виявляє біль і бажання цільової аудиторії, оцінює конкуренцію на ринку, дозволяє правильно визначити завдання і знайти точки зростання для проєкту. Тільки комплексний підхід дає можливість максимально швидко досягти поставлених цілей, не гаяти часу на доопрацювання та уникнути непотрібних витрат.

Які завдання вирішує сайт, що продає

Залишіть вашу заявку зараз, і ми передзвонимо Вам найближчим часом
 • Прямий продаж товарів, послуг та інфопродуктів
 • Збір клієнтської бази
 • Формування довіри до бренду
 • Відсіювання відвідувачів, що не є потенційними замовниками
 • Оптимізація роботи відділу продажу
 • Перетворення аудиторії на постійних клієнтів

Переваги розробки продаючих сайтів під ключ в Sprava Agency

 • Надаємо повний комплекс послуг «під ключ». Над кожним проєктом працює злагоджена команда: маркетолог, розробник, дизайнер, верстальник, контент-менеджер. Несемо відповідальність за всі етапи робіт і кінцевий результат.
 • Знаходимо рішення для будь-якого бюджету. Якщо ви не готові вкладати кошти в масштабний проєкт, створимо недорогий майданчик, а після запуску зможемо зайнятися розширенням структури, додаванням нових функцій та контенту.
 • Наші фахівці мають досвід розроблення і просування сайтів у різних нішах, таких як медицина, будівництво та нерухомість, HoReCa, туризм, аграрний сектор, e-commerce. Впроваджуємо перевірені інструменти та індивідуальні нестандартні рішення.
 • Протягом року замовники можуть звертатися до нас щодо усунення технічних неполадок, що виникли не з їхньої вини. Надаємо інформаційну підтримку щодо користування адмінпанеллю.

CMS від Sprava: безмежні можливості для продаючого сайту і зростання бізнесу

Сайт, що приносить прибуток, неможливо створити раз і назавжди. Стабільні продажі, розширення цільової аудиторії, зростання трафіку і конверсій, досягнення переваги перед конкурентами неможливі без постійного аналізу поточного стану та вдосконалення роботи ресурсу. Адмінпанель для сайту розроблення Sprava Agency — ідеальний інструмент для тестування і внесення змін, що зроблять сайт ефективнішим.

CMS, налаштована під потреби замовника:

 • проста в управлінні, дозволяє редагувати та додавати контент співробітникам компанії, що не мають спеціальних знань у галузі програмування;
 • містить модулі захисту від злому і базової пошукової оптимізації;
 • дозволяє верстати лендінг без залучення спеціаліста.

В адмінпанелі від самого початку закладено потенціал для зростання майданчика. Якщо ви захочете розширити асортимент товарів, додати нові функції або зробити ребрендинг, вам не доведеться переводити сайт на інший двигун і витрачати додаткові кошти. За необхідності ви зможете самостійно змінити навіть футер і хедер, не кажучи вже про розташування блоків та кнопок на сторінці.

Етапи створення продаючих сайтів в Sprava Agency

 • Знайомство з бізнесом — вивчаємо нішу і продукти, що просуваються. Визначаємо цілі та завдання співпраці.
 • Маркетинговий аналіз — аналізуємо цільову аудиторію та конкурентів, формуємо унікальну торгову пропозицію.
 • Розроблення і затвердження ТЗ — визначаємося зі структурою, особливостями оформлення та функціями майбутнього ресурсу, роз'яснюємо, як він працюватиме.
 • Прототипування — створюємо і затверджуємо схему всього проєкту та окремих сторінок, опрацьовуємо навігацію.
 • Дизайн і верстка — оформляємо сторінки згідно з узгодженим технічним завданням, здійснюємо верстку на субдомені та активуємо потрібні функції.
 • Наповнення ресурсу — розміщуємо текстовий та візуальний контент. Наповнення до 20 сторінок входить до базового пакета послуг.
 • Тестування — разом із замовником перевіряємо роботу сайту на субдомені, виправляємо помилки.
 • Домен і хостинг — вивантажуємо майданчик на хостинг, реєструємо доменне ім'я. За умови розміщення на нашому хостингу безоплатно встановлюємо сертифікат SSL на 3 місяці.
 • Здача проєкту — під’єднуємо сайт до Google Analytics, навчаємо співробітників компанії замовника управління адмінпанеллю.

Додатково у нас можна замовити SEO-просування, таргетовану і контекстну рекламу, технічне обслуговування ресурсу на постійній основі. Для обговорення вашого майбутнього проєкту зателефонуйте представникові Sprava Agency за номером +380 (67) 480–93–60, напишіть нам у месенджер чи онлайн-чат або залиште заявку на сайті.

Комплексна розкрутка сайту
220
сайтів на просуванні
162
розроблено сайтів
87
проектів на контекстній рекламі
23368
кількість фраз в ТОПІ
Питання / Відповіді
Які послуги передбачає розроблення продаючого сайту «під ключ»?

Наше агентство виконує повний цикл робіт, пов'язаних зі створенням вебресурсу — від вивчення ринку і конкурентів до наповнення сторінок та активації функцій, необхідних для успішного продажу. Здійснюємо інтеграцію з сервісами онлайн-платежів, колтрекінгу, під’єднання CRM. Вибравши послугу «під ключ», ви позбавите себе необхідності шукати виконавців для кожного виду робіт і в результаті співпраці отримаєте готовий продукт, який можна просувати та розвивати.

Що потрібно робити замовникові для отримання бажаного результату?

Першою чергою заповніть бриф, у якому викладіть інформацію про компанію і пропоновані продукти. Що більше деталей ви надасте, то точніше ми зможемо сформулювати завдання для виконавців. Ваше залучення до процесу розроблення не обов'язкове, але точно не буде зайвим і прискорить досягнення цілей.

Чи потрібне SEO для продаючого сайту?

Якщо ви випускаєте на ринок новий продукт, хочете отримати максимум прибутку від реалізації сезонних товарів/послуг і плануєте запустити лендінг, витрачати час і гроші на SEO немає сенсу. У таких випадках клієнтів залучає таргетована чи контекстна реклама. Сторінки інтернет-магазину, сайту-візитки чи корпоративного ресурсу бажано оптимізувати та просувати в органічному пошуку. Цей метод у довгостроковій перспективі допоможе отримувати теплих клієнтів з видачі Google без вкладень у рекламу.

Скільки коштує створення продаючого сайту?

Вартість комплексної послуги залежить від типу ресурсу, кількості сторінок і складності функцій. Остаточна ціна визначається після вивчення брифа, постановки цілей та складання плану робіт, фіксується в договорі та не змінюється до моменту здачі проєкту.

Чи зможете ви зробити з сайту, що не продає, робочий майданчик для отримання прибутку?
На нашу думку, сайт для продажу краще створювати з нуля, проте така можливість є. Доцільність модернізації готового майданчика розглядається індивідуально після проведення комплексного аудиту.
Відправити заявку на пошукове просування сайту
Зробимо ваш сайт інструментом перетворення користувачів в замовників
Зателефонуйте нам
Або напишіть нам
Згорнути карту
Показати карту