Зворотній зв'язок:

Не можете знайти те, що вам потрібно? Запитайте в нас!

Запитати

Створення сайту-візитки

Сайт-візитка, що складається з 5–10 сторінок, виконує функцію представництва компанії або приватного фахівця в інтернеті. Цей простий у виконанні та недорогий вебресурс презентує послуги малого чи середнього бізнесу, залучає потенційних клієнтів і може використовуватись як майданчик для продажу обмеженої кількості товарів.

Професіонали в галузі розроблення і просування сайтів Sprava Agency допоможуть створити повноцінну онлайн-візитку для вашого бізнесу. Вебресурс з унікальною структурою та дизайном у лаконічній формі розповість про запропоновані продукти та допоможе потенційним клієнтам оперативно з вами зв'язатися. Сайт з мінімальною кількістю сторінок має всі шанси потрапити в ТОП органічної видачі Google за регіональними та низькочастотними запитами, підходить для просування за допомогою контекстної реклами, через соцмережі та зовнішні ресурси.

Структура та особливості розробки сайту-візитки

Сторінки інтернет-ресурсу містять:

 • інформацію про компанію/підприємця;
 • контакти (в деяких випадках — з мапою), графік роботи;
 • опис товарів і послуг;
 • форму зворотного зв'язку та кнопки для переходу в месенджери.

На відміну від створення лендінгу, що призначений для продажу одного або кількох схожих продуктів, сайт-візитка містить повну інформацію про діяльність і пропозиції компанії. Від корпоративного ресурсу він відрізняється меншою кількістю сторінок і простою структурою — відсутністю блогу, форуму та інтерактивних сервісів.

Сайт-візитка ідеально підходить:
 • підприємцям-початківцям, котрі на старті діяльності не можуть собі дозволити запустити ресурс з розгалуженою структурою;
 • невеликим компаніям, що пропонують обмежений асортимент товарів і послуг;
 • приватним спеціалістам — косметологам, майстрам, фотографам, дизайнерам тощо;
 • локальним офлайн-бізнесам, які хочуть просуватися у певному регіоні — СТО, піцеріям, хімчисткам.

Переваги замовлення сайту-візитка під ключ в sprava agency

Залишіть вашу заявку зараз, і ми передзвонимо Вам найближчим часом
 • Мінімальна ціна
  Створення і підтримка ресурсу з невеликою кількістю сторінок обходиться набагато дешевше, ніж інші типи сайтів. Крім того, ви зможете вибрати бюджетний пакет для хостингу.
 • Індивідуальний дизайн
  Ми не використовуємо шаблони. Сторінки оформляються згідно з побажаннями замовника і з урахуванням корпоративного стилю.
 • Легкість в управлінні
  Однією з особливостей сайту-візитки є відсутність необхідності постійно вносити зміни. Водночас наша CMS є максимально легкою у використанні та дозволяє швидко керувати вмістом і змінювати контент на сторінках.
 • Адаптивний сайт
  Створюємо майданчики, що коректно працюють на екранах комп'ютерів, ноутбуків, смартфонів і планшетів. Забезпечуємо високу швидкість завантаження сторінок.
 • Комплексна послуга за фіксованою ціною
  Крім створення дизайну та структури займаємося наповненням майданчика, підключаємо домен і хостинг. Оптимізуємо ресурс для подальшого пошукового просування.
 • Стислі строки
  Сайт-візитка — найшвидший спосіб створення представництва бізнесу в інтернеті та заяви про себе потенційним клієнтам.
Підприємцям і компаніям, що вибрали послуги агентства, гарантуємо:
 • надання інформації про стадії робіт на будь-якому етапі створення вебмайданчика;
 • здачу проєкту в суворо обумовлені строки;
 • навчання тонкощів управління контентом;
 • інформаційну безпеку і нерозголошення конфіденційних даних.

Основні етапи розробки сайту візитки в Sprava Agency

1. Аналіз бізнесу
Визначаємо цільову аудиторію та географію бізнесу, вивчаємо конкурентів, з'ясовуємо завдання майданчика. Рекомендуємо відповідально поставитися до заповнення брифу. Що більше деталей ви надасте, то вищі шанси на досягнення поставленої мети.

2. Створення та узгодження технічного завдання
Ми створюємо детальне технічне завдання для розроблення макета, прописуємо вимоги до функцій та верстки онлайн-ресурсу. Після цього ми погоджуємо технічне завдання з замовником і роз'яснюємо всі нюанси роботи та дизайну майбутнього сайту.

3. Дизайн
Створюємо макети головної та посадкових сторінок. На цьому етапі приймається рішення щодо шрифтів, розміщення кнопок і банерів. Узгоджуємо кожен елемент і після внесення правок остаточно затверджуємо макет.

4. Верстка і програмування
На субдомені розробляємо адмінпанель і функції ресурсу. Верстка сторінок здійснюється на основі узгодженого дизайн-макета.

5. Наповнення сторінок
Оскільки обсяг сайту-візитки невеликий, розміщення контенту входить у вартість послуги. За домовленістю готуємо SEO-оптимізовані тексти.

6. Тестування
Перевіряємо роботу сайту на субдомені разом із замовником. Якщо в процесі перевірки виявлено помилки, оперативно їх виправляємо.

7. Запуск вебресурсу
Переносимо майданчик із субдомену на основний домен і хостинг. За потреби допомагаємо з реєстрацією.

8. Сертифікат безпеки
У разі використання нашого хостингу безоплатно активуємо SSL-сертифікат на 3 місяці.

9. Інструктаж з адміністрування
Проводимо екскурс з CMS майданчика, навчаємо замовника або працівників компанії роботі з адмінпанеллю від Sprava (або іншою).

Звернувшись в агентство Sprava, ви отримаєте:
 • майданчик з цілодобовим доступом до інформації про компанію, підприємця і пропоновані продукти;
 • ресурс із підключеним сервісом аналітики, що дозволяє відстежувати дії користувачів, оцінювати ефективність сайту і реклами;
 • інструмент для безоплатного залучення клієнтів.
 • можливість приймати онлайн-заявки та контактувати з потенційними клієнтами у зручний для вас спосіб;
 • онлайн-представництво, що популяризує бізнес, підвищує впізнаваність і працює на репутацію бренду;
Сайт-візитка з гарантією на рік

Протягом гарантійного періоду беремо на себе усунення помилок і несправностей, що виникли не з вини користувача. Консультуємо замовників з питань, що стосуються функціонування ресурсу і роботи з CMS.

Створення сайту візитки на CMS від Sprava: безмежні можливості для вебпроєкту

Адмінпанель розроблення Sprava Agency має доступний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, проста в управлінні та надійно захищена від злому. CMS налаштовується індивідуально для кожного проєкту і не містить зайвих елементів. Для того, щоб працювати з нею, не потрібні навички програміста: ви зможете легко змінювати та додавати текстовий контент, розміщувати зображення і самостійно створювати нові сторінки.

Двигун містить модулі, необхідні SEO. Сайти, що працюють на нашій системі, легко просуваються в пошуку, працюють швидко як у десктопній, так і в мобільній версіях.

Як замовити сайт візитку?

На першому етапі роботи ми знайомимося з бізнесом, вивчаємо його особливості та потенціал. Перш ніж ми надішлемо вам бриф, розкажіть коротко про свою діяльність і цілі створення вебмайданчика. Щоб отримати консультацію, зателефонуйте менеджерові Sprava Agency або залиште заявку на сайті.

Комплексна розкрутка сайту
220
сайтів на просуванні
162
розроблено сайтів
87
проектів на контекстній рекламі
23368
кількість фраз в ТОПІ
Популярні кейси
Останні статті в блозі:
Питання / Відповіді
Як дізнатися, чи підійде сайт-візитка для мого бізнесу?
Ресурс може використовуватися для представлення в мережі практично всіх комерційних проєктів. Однак, якщо ви плануєте продавати широкий асортимент товарів, краще відразу замовляти інтернет-магазин.
Чи можна в майбутньому перетворити візитку на більший проєкт?
Так, якщо використовується CMS від Sprava. Вибір цього варіанта дає можливість поступово збільшувати кількість сторінок, ускладнювати структуру майданчика і додавати нові функції. Згодом ви зможете перетворити сайт-візитку на онлайн-магазин або великий корпоративний ресурс.
Яка вартість сайту-візитки?

Вартість сайту візитки залежить від складності функцій, що реалізуються, та особистих побажань замовника. Ціна сайту візитки, як комплексної послуги розраховується індивідуально, фіксується в договорі та залишається незмінною до моменту здійснення остаточного розрахунку.

У чому полягають переваги сайту-візитки?
Цей тип сайту дозволяє донести до аудиторії необхідну інформацію про компанію, підприємця, товари та послуги без значних вкладень. Завдяки швидкому запуску власник ресурсу отримує нових клієнтів у максимально короткі строки. Крім того, майданчик не потребує частих оновлень.
Скільки часу займає створення сайту-візитки?

Мінімальний термін — один тиждень. Час, необхідний для розроблення і наповнення майданчика, залежить від технічних аспектів процесу і навіть від ступеня залученості до проєкту самого замовника. Детальну інформацію надасть менеджер агентства Sprava під час консультації.

Відправити заявку на пошукове просування сайту
Зробимо ваш сайт інструментом перетворення користувачів в замовників
Зателефонуйте нам
Або напишіть нам
Згорнути карту
Показати карту