Зворотній зв'язок:

Не можете знайти те, що вам потрібно? Запитайте в нас!

Запитати

Послуги

Landing Page — найкраще рішення, якщо вам необхідно в короткі строки презентувати новий товар чи послугу, запустити сезонну акцію, продати «гарячі» тури, квитки на концерт або зібрати базу передплатників.

Сайт-візитка, що складається з 5–10 сторінок, виконує функцію представництва компанії або приватного фахівця в інтернеті.

Різноманітність пропозицій та величезний розкид цін на ринку послуг — головна проблема, з якою стикаються підприємці та власники компаній, шукаючи підрядника для запуску вебсайту.

Корпоративний сайт — невіддільна частина іміджу і важлива складова роботи середнього та великого бізнесу. Від зовнішнього вигляду, структури та функцій вебресурсу багато в чому залежать шлях розвитку та успіх компанії.

Роль майданчика для продажу можуть виконувати як інтернет-магазини та лендінги, так і корпоративні ресурси та сайти-візитки. Мережа переповнена сайтами для бізнесу, але далеко не всі вони продають.

Зручність користування ресурсом та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс — важливі фактори, що підвищують лояльність відвідувачів і стимулюють продажі. 

Створення сайту — це перший крок до успішного ведення бізнесу в мережі. Проте робота з онлайн-ресурсом не закінчується після запуску проєкту.

Таргетована реклама - це інструмент для залучення продажів через аудиторію соцмереж. 

Аудит контекстної реклами, що передбачає аналіз акаунту і налаштувань, допомагає оцінити ефективність кампаній та оптимізувати бюджет.

Інтернет-магазин — це віртуальний торговельний майданчик, що дозволяє бізнесу продавати товари та приймати платежі 24/7.

Ми гарантуємо
і не даємо порожніх обіцянок
Прозорий процес роботи над вашим проектом

Проговорюємо всі етапи роботи з сайтом, надаємо детальні звіти, а також доступ до всіх систем аналітики

Зацікавленість у досягненні ваших цілей

Постійно аналізуємо ринок і пропонуємо зміни, ефективні сьогодні

Актуальні методи просування сайтів

Не пропонуємо того, що вже не працює

Згорнути карту
Показати карту