Зворотній зв'язок:

Не можете знайти те, що вам потрібно? Запитайте в нас!

Запитати

Створення і просування сайту в Миколаєві

Комплексна послуга від Sprava — вигідне рішення для розкрутки ресурсу в мережі

Сайт компанії — це не тільки візитна картка бізнесу в інтернеті, але й складний маркетинговий інструмент, що допомагає залучати аудиторію, консультувати та обслуговувати клієнтів, підтримувати імідж і керувати репутацією в інтернеті. Щоб вебресурс повною мірою виконував свої завдання, під час його розроблення необхідно підготувати майданчик до просування в Google, врахувати поведінкові та комерційні фактори.

Замовивши створення і просування сайту в Миколаєві під ключ в агентстві Sprava, ви отримаєте проєкт з оптимальною структурою, простою навігацією та функціями, що дозволяють користувачам легко робити цільові дії. Сторінки ресурсу, розробленого згідно з SEO-рекомендаціями, почнуть індексуватися пошуковою системою вже після запуску. А отже — результати не забаряться.

Особливості розкрутки вебпроєкту

Миколаїв — один з найбільших промислових центрів нашої країни, в якому зосереджені підприємства різних сфер і напрямків. Однак, навіть якщо ви працюєте у висококонкурентній ніші, грамотна стратегія розкрутки допоможе вашому сайту зайняти топові позиції в Google і залучити цільову аудиторію. А можливості контекстної реклами дозволять отримати перші продажі відразу після запуску проєкту.

Основна спеціалізація Sprava Agency — SEO. Наша команда займається пошуковою оптимізацією понад 20 років і має досвід виведення в ТОП понад 500 ресурсів різноманітних тематик. Ми маємо високу експертизу у створенні та розкрутці сайтів:

 • e-commerce;
 • клінік і медичних центрів, стоматологій;
 • HoReCa;
 • агропромислового комплексу;
 • юридичних, консалтингових, будівельних, рієлторських послуг.

Ми працюємо з сайтами у висококонкурентних і вузьких нішах, B2C та B2B напрямками незалежно від масштабів бізнесу.

Просуваємо сайти в межах регіону, по всій Україні та за кордоном. Створюючи майданчик, завжди передбачаємо можливість розширення географії пропозиції товарів і послуг, появи нових категорій.

Доказами ефективності роботи Sprava Agency є кейси успішно реалізованих проєктів, а також численні позитивні відгуки наших замовників.

Які сайти розробляє агентство Sprava

Залишіть вашу заявку зараз, і ми передзвонимо Вам найближчим часом

Вибір стратегії просування сайту в Миколаєві та інструментів для її реалізації, а також остаточна вартість робіт залежить від типу онлайн-майданчика. Ми створюємо такі види вебресурсів:

 • інтернет-магазини різної складності;
 • персональні сайти-«візитки» приватних спеціалістів (наприклад, косметологів, стоматологів, юристів);
 • landing page, призначені для просування одного чи групи однорідних товарів або послуг, а також акцій та сезонних розпродажів;
 • корпоративні сайти, що виконують відразу кілька функцій — продаж, взаємодія з аудиторією, розвиток бренду, залучення партнерів та інвесторів;
 • інформаційні портали — майданчики з великою кількістю сторінок і різноманітними функціями.

Як правило, ми не використовуємо конструктори та шаблонні рішення. Структура та usability розробляються на основі реальних пропозицій компанії з урахуванням особливостей ніші, інтересів і потреб цільової аудиторії. CMS власного розроблення «заточена» під вимоги пошукової системи.

Послуга розробки з SEO-просуванням сайту в Миколаєві передбачає створення вебресурсу з високою швидкістю завантаження сторінок, що адаптований під мобільні пристрої та коректно працює в усіх браузерах. Реалізація проєкту здійснюється одночасно з базовою оптимізацією.

За деякими нішах бізнесу наші проекти - єдині у видачі з кінцевих сайтів

Наша особливість - виконуємо всі роботи для досягнення вашого результату "Під ключ"

Як ми це робимо: Кейси

Кому підійде комплексна послуга

Ми створимо сайт з нуля з первинною оптимізацією, а також пропонуємо SEO-супровід і просування з застосуванням сучасних інструментів digital-маркетингу. Команда Sprava Agency з радістю візьметься за розкрутку нового проєкту, який потрібно максимально швидко вивести в ТОП Google, «вдихне життя» в застарілий майданчик, допоможе здійснити ребрендинг і перенесе ресурс на новий домен без втрати позицій.

Оптимізація на етапі розроблення дозволяє з самого початку орієнтуватися на пошуковий попит, запустити майданчик, що подобається пошуковій системі та зручний для цільової аудиторії, запобігти помилкам, які перешкоджають виходу на високі позиції у видачі. Опрацьовані структура та функції покращують поведінкові фактори та ранжування, підвищують конверсію та зменшують кількість відмов.

Розміщення оголошень у Google Ads дасть змогу отримувати трафік і замовлення одразу після запуску ресурсу. Просування в органічному пошуку — робота на довгострокову перспективу, що надалі дозволить залучити безплатний трафік і оптимізувати рекламний бюджет.

Що входить у розроблення вебресурсу з просуванням

Процес роботи над проєктами складається з таких основних етапів:

 • вивчення ніші та тематики, аналіз конкурентів і цільової аудиторії;
 • визначення цілей, постановка завдань, розроблення плану;
 • збирання семантики, кластеризація запитів для побудови структури сайту;
 • написання рекомендацій з SEO, що впроваджуватимуться в процесі подальшої роботи;
 • створення прототипу ресурсу;
 • розроблення та затвердження дизайн-макета;
 • верстка і програмування;
 • тестування та здійснення доробок;
 • розміщення майданчика на хостингу, активація домену;
 • заповнення сторінок оптимізованим контентом;
 • локальне просування — створення профілю компанії в Google My Business, розміщення інформації у довідниках і каталогах Миколаєва та області;
 • налаштування і ведення реклами в Google Ads;
 • під’єднання Google Search Console і Google Analytics;
 • технічний та SEO-супровід.

За необхідності здійснюємо інтеграцію сайту з CRM, програмами товарного і бухгалтерського обліку, системами колтрекінгу та онлайн-платежів. За результатами робіт надаємо детальний звіт.

Комплексна розкрутка сайту
220
сайтів на просуванні
162
розроблено сайтів
87
проектів на контекстній рекламі
23368
кількість фраз в ТОПІ
Переваги співпраці зі Sprava Agency
Комплексний підхід до маркетингу

Реалізація стратегії просування починається ще на етапі створення сайту. Використовуємо перевірені інструменти, що допомагають досягти поставленої мети в максимально короткі строки без зайвих витрат.

Прозора цінова політика

Вартість послуг розраховується згідно зі списком завдань і визначається в процесі складання плану робіт. Остаточна ціна прописується в договорі та не змінюється до закінчення строку його дії або без попереднього узгодження.

Юридичні гарантії

Працюємо за договором і суворо дотримуємося обумовлених термінів. Несемо відповідальність за кожен етап робіт. Надаємо звіти щодо виконаних завдань і досягнення KPI.

Персональний менеджер

У період роботи агентства Spava над вашим проєктом ви можете контролювати процес, підтримуючи зв'язок із проджект-менеджером. Наш співробітник завжди готовий відповісти на питання, обговорити ваші ідеї та правильно донести їх до виконавців.

Що ви отримаєте в результаті

Після завершення робіт ви отримаєте сайт, який:

 • вигідно представляє компанію в інтернеті та виділяється на тлі конкурентів;
 • відповідає на запити аудиторії;
 • подобається пошуковій системі та залучає конверсійний трафік;
 • є ефективним інструментом продажу, залучення партнерів та інвесторів;
 • дозволяє спілкуватися з користувачами та працює на підвищення репутації бренду.

SEO — довгий та кропіткий процес, тому після запуску ресурсу важливо продовжувати роботи з оптимізації, за необхідності залучаючи контекстну рекламу. Тільки таким чином ви зможете стати лідером у своїй ніші та утримати досягнуті позиції.

Популярні кейси
Останні статті в блозі:
Нам довіряють
ВІДГУКИ НАШИХ ЗАМОВНИКІВ, З ЯКИМИ МИ ПРАЦЮЄМО БАГАТО РОКІВ - ПРОСТО ПРОЧИТАЙТЕ :)
Питання / Відповіді
Яка роль замовника в роботі над проєктом?
Перед визначенням завдань і складанням плану робіт вам належить заповнити бриф. Активна участь у процесі, надання максимально розгорнутої та точної інформації про компанію та її продукти впливають на результат найкращим чином.
Коли чекати на збільшення трафіку?
Якщо в пакет послуг входить контекстна реклама, перші клієнти прийдуть відразу після запуску оголошень. Потік трафіку з органіки залежить від ніші бізнесу та конкуренції. SEO зазвичай дає результат не раніше ніж через 3–4 місяці.
Скільки коштує створення сайту з розкруткою?

Вартість у кожному конкретному випадку розраховується індивідуально та залежить від таких факторів:

 • конкуренції в ніші;
 • типу ресурсу;
 • кількості сторінок і пошукових запитів, за якими вони просуватимуться;
 • складності функцій;
 • регіону просування
Яким сайтам необхідне SEO-просування?
Замовляйте послугу SEO-оптимізації в Sprava, якщо плануєте розвиток бізнесу у довгостроковій перспективі та зацікавлені в залученні додаткового трафіку. Ефективна робота сайту неможлива без SEO. Виняток — landing page, що просувається за допомогою контекстної та таргетованої реклами.
Як замовити просування сайту в Миколаєві?
Щоб обговорити ваш проєкт, зв'яжіться зі співробітником Spava Agency через чат-бот на сайті, Telegram, WhatsApp, Viber або зателефонуйте за номером +380 (67) 653–72–39. Ви також можете залишити заявку на зворотний дзвінок за допомогою онлайн-форми.
Відправити заявку на пошукове просування сайту
Зробимо ваш сайт інструментом перетворення користувачів в замовників
Зателефонуйте нам
Або напишіть нам
Згорнути карту
Показати карту