Зворотній зв'язок:

Не можете знайти те, що вам потрібно? Запитайте в нас!

Запитати

Кейси просування сайтів, розробки, контекстної та таргетованої реклами

І ще багато історій успіху наших замовників в результаті нашої плідної співпраці
#Seo-просування
Після проведення аудиту сайтів ми часто пропонуємо замовникам створити новий майданчик і розробляємо комплексну стратегію з його просування.
#Seo-просування
Просування масштабних веб-проєктів з різними напрямками послуг потребує комплексного підходу, тісної взаємодії спеціалістів з маркетингу з представниками бізнесу, а також чимало часу та зусиль.
#Seo-просування
SEO як інструмент digital-маркетингу працює на довгострокову перспективу і має необмежений потенціал. Навіть якщо веб-ресурс оптимізований під пошукові запити, має логічну структуру та зручні функції, займає високі позиції у видачі Google.
#Seo-просування
Освітні продукти, зокрема школи вивчення іноземних мов, ‒ це високо конкурентна та складна ніша. Розкрутка за кордоном таких проектів потребує комплексного підходу та залучення різних каналів.
#Seo-просування
Просування сайту медичної тематики — непросте і специфічне завдання, що потребує залучення різних каналів і створення ефективної стратегії.
Україна
Трафік: +48%
Зростання конверсії: х2
#Seo-просування
Виведення сторінок сайту на перші позиції пошукового рейтингу, збільшення трафіку і, відповідно, продажів — непрості завдання, розв’язання яких вимагає комплексного підходу.
Україна
К-сть конверсій: 530+
Трафік: 5000+
#Seo-просування
Практика агентства Sprava, одним з ключових напрямів якого є SEO, неодноразово доводила важливість пошукової оптимізації для зростання відвідуваності та збільшення продажів.
Україна
Зростання CTR: х2
Запитів у ТОП-10: 92%
#Seo-просування
Чи можна збільшити кількість заявок на сайт медичного центру в 16 разів лише за пів року? Для спеціалістів Sprava немає нічого нереального!
Україна
Вартість ліда: $
Зростання % взаємодії: %
#Таргетована реклама #SMM
Наш замовник — міжнародна компанія Grasis Consulting Company — зареєстрована в Одесі, має офіс у Познані (Польща) і спеціалізується на працевлаштуванні водіїв різних категорій в країнах Європи.
Європа
Вартість ліда: $0,82
Зростання % взаємодії: +402%
#Seo-просування
Наш замовник поставив амбітну мету отримувати до 75–85% заявок з органічного пошуку на початку нового бізнес-сезону. Ми активно попрацювали над базовим SEO, поліпшили те, що було зроблено раніше.
Канада
Органічний трафік: x5
CVR показник: +88%
Відправити заявку на пошукове просування сайту
Зробимо ваш сайт інструментом перетворення користувачів в замовників
Зателефонуйте нам
Або напишіть нам
Згорнути карту
Показати карту