Кейси

Кейси
seo-просування
Контекстна реклама
Розробка
рішення для готелів
рішення для клінік
рішення для агрокомпаній
всі статті
26
06/2020

Сторінок з послугами не було взагалі, до пункта меню «Послуги» була прив'язана сторінка із загальним прайсом на всі послуги. Це вплинуло на швидкість отримання результату, тому що поступово було створено близько 37 сторінок і категорій з послугами.

Читати далі
22
06/2020

Основна мета всіх інструментів: популяризація комплексу серед жителів Львова, залучення гостей, які проїжджають повз і зацікавлені в ночівлі дорогою до Львову, Європи, Карпат. Висвітлення подій у ресторані. Ознайомлення із заходами, які проводяться в комплексі.

Читати далі
15
06/2020

Замовник звернувся до нас із метою привести сайт до ладу, щоб він відповідав основним вимогам користувачів, і з метою одержання заявок, дзвінків із сайта

Читати далі
04
06/2020

Навіщо слухати SEO-фахівця або як легко втратити багато грошей, якщо цього не робити. Аналізуйте і робіть висновки, перш ніж зробити крок далі.

Читати далі
27
05/2020

Замовник звернувся до нас із метою збільшити кількість звернень із сайта, при цьому він також розумів, що сайт необхідно доробляти.

Читати далі
22
05/2020

CMS сайту і його технічний стан: cайт розташовувався на адміністративній панелі Wordpress, розробник самостійно проводив базові роботи по просуванню, але при цьому сайт не мав потрібного функціоналу для подальшої повноцінної роботи.

Читати далі
14
05/2020

Паралельно з поточними SEO-роботами по просуванню сайту, були виконані роботи по розробці і запуску нового сайту зв зручною адаптивної версією. Основним поштовхом для зростання позицій сайту у видачі Google стало коректне наповнення сторінок сайту. Це дозволило дати поштовх в зростанні сайта в пошуковій системі, за рахунок чого значно збільшити відвідуваність з органіки і зменшити кількість відмов з сайту.

Читати далі
11
05/2020

Старий сайт не мав сучасного дизайну і був дуже повільний у швидкості. Більшість запитів націлені на ПІБ лікаря, без чіткого формування назви процедури.

Читати далі
07
05/2020

Основне завдання, яке стояло перед нами, – залучення потенційних гостей у готель із органічного пошуку Google.com.ua

Читати далі
08
04/2020

Починали з розробки сайту та просуванні сайту з нуля (домен і хостинг замовник реєстрував також у нас).

Читати далі
Замовити сайт зараз!
Ваш майбутній сайт дуже хороший, щоб належати комусь іншому :)
ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ?
Раді відповісти на ваш дзвінок з 10-00 до 18-00 у робочі дні
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Згорнути карту
Показати карту
×
Вигідна спец.пропозиція від СПРАВА для вашого сайту