Блог

Свіжі погляди на світові інновації та тенденції можна прочитати тут і зараз
Seo-просування
Контекстна реклама
Розробка
Рішення для готелів
Рішення для клінік
Рішення для агрокомпаній
05.08.2022

Уявіть ситуацію: на ринку, наприклад, юридичних послуг, працює дві компанії. Обидві роблять ставку на контент-маркетинг та пишуть якісні матеріали. Статті однієї з них постійно в ТОПі пошукової видачі, статті ж іншої рідко потрапляють навіть на першу сторінку. У чому може бути причина?

Читати далі
07.07.2022

Пропонуємо вам гостьову статтю від Jooble

Linkbuilding (від англ “link” - посилання, “building” - будівництво) це  елемент зовнішньої оптимізації сайту. Цей метод передбачає покращення позицій видачі певної сторінки або сайту в пошуковій системі шляхом великої кількості посилань на них з інших джерел. Ні для кого не секрет, що користувачі досліджують тільки перші сторінки видачі за певним запитом. Чим ближче сайт (або сторінка) до верхніх позицій у списку, тим більше шансів, що саме це джерело і використають. 

Читати далі
20.01.2022

Нумо вгадаємо: ви — підприємець чи власник бізнесу? А може — маркетолог? Або той самий співробітник невеликої компанії, якому довірили «священне» — продажі... У будь-якому випадку, якщо ви тут, значить, напевно, знаєте, що головний біль будь-якої сфери — пошук фахівців, яким можна довіритися. Поділимося з вами нашим досвідом і, сподіваємося, будемо корисні.

Читати далі
31.12.2021

Ну що, друзі! Саме час ставити цілі на наступний рік! Але насамперед потрібно обов'язково провести облік досягнутого, завойованого та заслужено отриманого в році, що минає!

Читати далі
30.12.2021

22 статті та 12 кейсів на рахунку команди SPRAVA у 2021 році! Гарна цифра вийшла…:) Ми намагалися зробити так, щоб кожен матеріал не лише був цікавим, а й міг допомогти у розвитку вашого проєкту! І судячи з кількості переглядів, дещо нам таки вдалося   Сьогодні пригадаємо сім найінформативніших і найчитаніших з цих матеріалів — раптом ви щось пропустили…

Читати далі
Замовити сайт зараз!
Ваш майбутній сайт дуже хороший, щоб належати комусь іншому :)
Згорнути карту
Показати карту