Блог

Свіжі погляди на світові інновації та тенденції можна прочитати тут і зараз
Seo-просування
Контекстна реклама
Розробка
Рішення для готелів
Рішення для клінік
Рішення для агрокомпаній
19.02.2021

Потрапивши на ваш сайт, як і на будь-який інший, користувач повинен одразу зрозуміти, куди він потрапив і що тут пропонують, побачити кнопку, звернути увагу на особливості вашого готелю. Крім того, текст на сайті повинен бути максимально інформативним.

Читати далі
19.01.2021

На початку року заведено підбивати підсумки й будувати плани. Проте 2020-й показав, що всі плани та стратегії тепер треба будувати в системі координат, яка постійно змінюється. Найімовірніше, 2021-й продовжить цей тренд, і головне, що, на мій погляд, ми маємо взяти на озброєння у 2021-му, — це те, що більше не буде постійних умов. Тепер нашою постійністю стануть зміни.

Читати далі
11.01.2021

У нас буде нова традиція: в кінці кожного року уважно перечитувати, що ж ми такого важливого і потрібного написали, і визначати статті-переможці.

Нам корисно, тому що розуміємо, про що потрібно частіше і більше писати в наступному році, а вам точно корисно, тому що це ті самі статті, які були найбільш популярними серед читачів нашого блогу

Читати далі
28.12.2020

З початку осені багато seo-фахівців, зауважуючи істотні зміни у видачі або на своїх проєктах, щоразу припускали, що от він черговий апдейт Google.

Читати далі
Замовити сайт зараз!
Ваш майбутній сайт дуже хороший, щоб належати комусь іншому :)
Згорнути карту
Показати карту
×
Вигідна спец.пропозиція від СПРАВА для вашого сайту