Зворотній зв'язок:

Не можете знайти те, що вам потрібно? Запитайте в нас!

Запитати

Кейс з просування мовних курсів IISC: зростання трафіку в 4 рази, збільшення замовлень в 2 рази

Освітні продукти, зокрема школи вивчення іноземних мов, ‒ це високо конкурентна та складна ніша. Розкрутка за кордоном таких проектів потребує комплексного підходу та залучення різних каналів.

Пошукова оптимізація, на якій спеціалізується агентство Sprava, працює на далеку перспективу, дозволяє отримувати безкоштовний конверсійний трафік та підвищує впізнаваність бренду. При цьому успіх проекту залежить від багатьох нюансів, врахувати які під силу лише професіоналам. Ділимося власними напрацюваннями з SEO-просування мовних курсів у Німеччині.

Знайомство з замовником мовних курсів IISC

Міжнародний інститут досліджень та співпраці (IISC) пропонує онлайн- та офлайн-курси німецької мови рівнів від А1 до С1. Компанія з представництвами в Берліні та Брауншвейзі працює з 2016 року, з 2019-го є сертифікованим екзаменаційним центром TELC та приймає мовні екзамени. IISC надає професійні консультації, репетиторські послуги, організовує підготовчі курси для іноземних абітурієнтів, які планують вступ до коледжів.

В компанії працює понад 15 співробітників, в тому числі професійні менеджери та сертифіковані викладачі з досвідом роботи понад 10 років. За весь період діяльності навчання в IISC пройшли 1200 студентів. Високу ефективність занять підтверджує той факт, що 95% учнів успішно складають екзамени.

Цілі та завдання по SEO просуванню сайту мовних курсів

До співпраці з нами замовник просував продукти та залучав клієнтів за допомогою сарафанного радіо, контекстної реклами та SMM. Його новою метою було розширення кола цільової аудиторії та збільшення кількості звернень з сайту.

Спеціалісти Sprava Agency, у свою чергу, запропонували зосередитися на SEO оптимізації. В рамках пошукового просування ми виділили два ключових напрямки:

  • екзамени для підтвердження рівня знань (сертифікат TELC необхідний для вступу до навчальних закладів та працевлаштування);
  • онлайн- та офлайн-курси німецької мови (рівень - від А1 до С1).

Крім того, вирішили доповнити веб-ресурс елементами, які допомагають завоювати довіру майбутніх студентів.

Які SEO роботи по просуванню мовних курсів були проведені на сайті IISC

Роботи, пов'язані з SEO-розкруткою, включали:

  • занурення в нішу, вивчення цільової аудиторії та конкурентів;
  • проведення аудиту веб-ресурсу, виявлення його сильних та слабких сторін;
  • збір семантичного ядра, що охоплює основні напрямки діяльності компанії;
  • оптимізацію існуючих сторінок, доповнення їх текстом та новими блоками;
  • усунення технічних помилок, що заважають просуванню сайту в Google;
  • додавання нових посадкових сторінок;
  • доопрацювання usability ‒ розміщення блоків з перевагами, копій сертифікатів, інформації про викладачів, фотографій студентів та навчальних заходів.

Спеціалісти Sprava Agency також зайнялися закупкою посилань та створили блог, в якому публікується корисна інформація для людей, які бажають вивчити німецьку мову та готуються до проходження тесту TELC.

Зростання конверсії майже в 2 рази

Результати співпраці по розкрутці сайту мовних курсів IISC

“За рік роботи над проектом нам вдалося збільшити органічний трафік з 567 до 2357 відвідувачів на місяць (станом на березень 2024 р.). За даними Google Analytics, конверсії зросли в 2 рази. Крім цього, спостерігається значне поліпшення позицій у видачі за пріоритетними напрямками”.

Павлюченко Марія, project-менеджерка проекту.

Звіт по зростанню SEO трафіку мовних курсів

“Сайт IISC став для мене першим іноземним проектом, і його SEO-просування мало особливий інтерес з точки зору подальшого розвитку. Я вважаю, що успіху вдалося досягти, перш за все, завдяки особистій зацікавленості замовника в отриманні результату, його активному зворотному зв'язку та залученості до процесу.

В майбутньому ми продовжимо просувати ресурс, використовуючи нові точки входу, такі як інформаційний трафік та додаткові напрямки. Це дозволить нам охопити ще ширшу аудиторію та залучити більше потенційних клієнтів”.

Корсунь Наталя, SEO-спеціалістка проекту.

Залучення клієнтів за рахунок органічного трафіку на сайті мовних курсів

“Співпраця з Sprava Agency стала справжнім проривом для нашого сайту. Завдяки їхній роботі трафік та конверсія збільшилися в рази. Окремо хочеться відзначити простоту та прозорість комунікації з агентством, чіткість виконання поставлених завдань та злагоджену роботу команди. Спеціалісти Sprava Agency завжди уважно вислуховували наші побажання та пропонували дієві креативні ідеї. Секрет успіху цього проекту полягає в ефективній взаємодії між командами IISC та Sprava Agency”.

Анастасія, менеджерка офісу IISC.

Цей кейс служить яскравим прикладом того, що досягти успіху може бізнес будь-якого масштабу.

Якщо ви працюєте у висококонкурентній ніші та хочете зайняти найвищі позиції у пошуковій видачі, а також збільшити показники органічного трафіку, зверніться до Sprava Agency. Наші спеціалісти проведуть ретельний аналіз вашого проекту, виявлять його особливості та розроблять ефективну стратегію SEO-просування, яка допоможе вам залучити більше потенційних клієнтів та досягти бажаних результатів.

Відправити заявку на пошукове просування сайту
Зробимо ваш сайт інструментом перетворення користувачів в замовників
Зателефонуйте нам
Або напишіть нам
Згорнути карту
Показати карту