Зворотній зв'язок:

Не можете знайти те, що вам потрібно? Запитайте в нас!

Запитати

Новини пошукових систем: що розповіли в google

05.08.2019
2573

1 серпня в блозі для вебмайстрів Google вийшла стаття Danny Sullivan з роз'ясненнями про те, що варто знати вебмайстрам і власникам сайтів про оновлення основного алгоритму.

ОСНОВНІ МОМЕНТИ, ЯКІ ВАРТО ВРАХОВУВАТИ ВЛАСНИКАМ САЙТІВ

  • Фахівці «СПРАВА» виділили головні моменти, які потрібно враховувати після зміни алгоритму Google.
  • Google регулярно працює над поліпшенням основного алгоритму пошуку: кілька разів на рік проводить глобальні оновлення, про які, як правило, представники пошукової системи повідомляють і підтверджують; постійно відбуваються дрібні оновлення;
  • оновлення основного пошукового алгоритму спрямовані на поліпшення якості пошуку, а не покарання якихось сайтів і / або сторінок, тому Google в разі падіння позицій сайту після глобальних оновлень рекомендує оцінювати якість сайту в цілому, а не шукати причини просідання на окремих сторінках;
  • якщо після оновлення основного алгоритму пошуку у вашого сайту почали падати позиції, трафік, це не означає, що ваш сайт став гіршим. Швидше за все, справа в тому, що сайти, які піднялися вище у видачі, були оцінені алгоритмами, як більш якісні і такі, що задовольняють інтенти користувачів більш повно. Найважливіше – якісний контент!

Під інтентом в інформаційному пошуку мається на увазі потреба користувача. За кожним запитом стоїть основний інтент і додаткові (додаткові потреби).

  • При оцінці власного сайту Google рекомендує орієнтуватися на основні рекомендації щодо якості сайтів у своєму блозі для вебмайстрів, дивитися, в чому цінність контенту у конкурентів, а також приділяти особливу увагу розділам E-A-T (експертиза, авторитетність, надійність).
  • Працювати над поліпшенням сайту і його контентом потрібно постійно, оскільки переоцінка якості сайту пошуковими алгоритмами відбувається не тільки під час глобальних оновлень, а й під час невеликих поліпшень, а отже, не можна втрачати жодного дня. І ось тут, друзі, ми можемо вам допомогти!

Більше деталей

Автор
Тетяна Жевега

Head of SEO at Sprava Agency

Команда

дизайнер Віталій Кухар
супровід Ленара Козакова

Отримайте спеціальну пропозицію для вашого сайту!
Ми піклуємося про збільшення ваших продажів в інтернеті :)
Згорнути карту
Показати карту