Новини пошукових систем: що розповіли в google

05.08.2019
232

1 серпня в блозі для вебмайстрів Google вийшла стаття Danny Sullivan з роз'ясненнями про те, що варто знати вебмайстрам і власникам сайтів про оновлення основного алгоритму.

ОСНОВНІ МОМЕНТИ, ЯКІ ВАРТО ВРАХОВУВАТИ ВЛАСНИКАМ САЙТІВ

  • Фахівці «СПРАВА» виділили головні моменти, які потрібно враховувати після зміни алгоритму Google.
  • Google регулярно працює над поліпшенням основного алгоритму пошуку: кілька разів на рік проводить глобальні оновлення, про які, як правило, представники пошукової системи повідомляють і підтверджують; постійно відбуваються дрібні оновлення;
  • оновлення основного пошукового алгоритму спрямовані на поліпшення якості пошуку, а не покарання якихось сайтів і / або сторінок, тому Google в разі падіння позицій сайту після глобальних оновлень рекомендує оцінювати якість сайту в цілому, а не шукати причини просідання на окремих сторінках;
  • якщо після оновлення основного алгоритму пошуку у вашого сайту почали падати позиції, трафік, це не означає, що ваш сайт став гіршим. Швидше за все, справа в тому, що сайти, які піднялися вище у видачі, були оцінені алгоритмами, як більш якісні і такі, що задовольняють інтенти користувачів більш повно. Найважливіше – якісний контент!

Під інтентом в інформаційному пошуку мається на увазі потреба користувача. За кожним запитом стоїть основний інтент і додаткові (додаткові потреби).

  • При оцінці власного сайту Google рекомендує орієнтуватися на основні рекомендації щодо якості сайтів у своєму блозі для вебмайстрів, дивитися, в чому цінність контенту у конкурентів, а також приділяти особливу увагу розділам E-A-T (експертиза, авторитетність, надійність).
  • Працювати над поліпшенням сайту і його контентом потрібно постійно, оскільки переоцінка якості сайту пошуковими алгоритмами відбувається не тільки під час глобальних оновлень, а й під час невеликих поліпшень, а отже, не можна втрачати жодного дня. І ось тут, друзі, ми можемо вам допомогти!

Більше деталей

Автор
Тетяна Жевега

керівник SEO-відділу в компанії

Команда

дизайнер Віталій Кухар
супровід Ленара Козакова

Замовити сайт зараз!
Ваш майбутній сайт дуже хороший, щоб належати комусь іншому :)
ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ?
Раді відповісти на ваш дзвінок з 10-00 до 18-00 у робочі дні
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Згорнути карту
Показати карту