Медичний центр «Біомед» -

Медичний центр «Біомед» співпрацює з ТМ Справа з кінця 2015 року по просуванню сайту Center.biomed.lviv.ua. Хоча прямого завдання про зростання кількості пацієнтів в наш медичний центр не було, а ставилось завдання, щоб у пошукових системах наш сайт був на першій сторінці, як побічний продукт - відвідуваність нашого сайту зросла майже в 2 рази і кількість звернень пацієнтів в медичний центр через сайт теж. Ми звернулись із одним завданням – просування нашого сайту, а взамін отримали цілу систему маркетингових послуг в інтернеті: сучасний вдосконалений сайт, лендінг, контекстну рекламу, копірайт і т.д.

Висловлюємо щиру вдячність ТМ Справа за співпрацю. Дякуємо Вам за професійність, критичні зауваження, системність, відданість своїй справі, яка дозволила в цілому послідовно впроваджувати необхідні інструменти по просуванню сайту. Разом з Вами зростало і наше розуміння і знання – навіщо нам сайт. Як зробити так, щоб через відвідуваність сайту йшли продажі у нас в медичному центрі. Постійно фокус уваги працівники ТМ Справа скеровували на те, що необхідно покращити, щоб збільшити відвідуваність сайту. Дякуючи Вам, Вашим рекомендаціям, ми відмовились від старого формату сайту і зробили новий, на іншій сучасній платформі. Зараз переглядати наш сайт набагато зручніше та інформація доступніша, легше записатись на прийом до лікаря. Нам з Вами ще багато необхідно зробити по наповненню сайту, адже досконалості немає меж. Проте, оглядаючись назад, особливо Велике Дякую нашому менеджеру Надії Басенко за методичну роботу, терпіння і професійність у роз’ясненні потреби необхідних змін чи покращень.

Ми задоволені співпрацею з ТМ Справа по просуванню нашого сайту медичного центру «Біомед» і як надійного партнера, професіонала інтернет маркетингу, готові рекомендувати ТМ Справа іншим компаніям. Разом з ТМ Справа зростуть Ваші доходи!

Президент

Львівського науково-практичного

медичного центру «Біомед»

Орест Пронів

2017-09-01

Згорнути карту
Показати карту