Зворотній зв'язок:

Не можете знайти те, що вам потрібно? Запитайте в нас!

Запитати

Медичний центр «Біомед» -

Медичний центр «Біомед» співпрацює з ТМ Справа з кінця 2015 року по просуванню сайту Center.biomed.lviv.ua. Хоча прямого завдання про зростання кількості пацієнтів в наш медичний центр не було, а ставилось завдання, щоб у пошукових системах наш сайт був на першій сторінці, як побічний продукт - відвідуваність нашого сайту зросла майже в 2 рази і кількість звернень пацієнтів в медичний центр через сайт теж. Ми звернулись із одним завданням – просування нашого сайту, а взамін отримали цілу систему маркетингових послуг в інтернеті: сучасний вдосконалений сайт, лендінг, контекстну рекламу, копірайт і т.д.

Висловлюємо щиру вдячність ТМ Справа за співпрацю. Дякуємо Вам за професійність, критичні зауваження, системність, відданість своїй справі, яка дозволила в цілому послідовно впроваджувати необхідні інструменти по просуванню сайту. Разом з Вами зростало і наше розуміння і знання – навіщо нам сайт. Як зробити так, щоб через відвідуваність сайту йшли продажі у нас в медичному центрі. Постійно фокус уваги працівники ТМ Справа скеровували на те, що необхідно покращити, щоб збільшити відвідуваність сайту. Дякуючи Вам, Вашим рекомендаціям, ми відмовились від старого формату сайту і зробили новий, на іншій сучасній платформі. Зараз переглядати наш сайт набагато зручніше та інформація доступніша, легше записатись на прийом до лікаря. Нам з Вами ще багато необхідно зробити по наповненню сайту, адже досконалості немає меж. Проте, оглядаючись назад, особливо Велике Дякую нашому менеджеру Надії Басенко за методичну роботу, терпіння і професійність у роз’ясненні потреби необхідних змін чи покращень.

Ми задоволені співпрацею з ТМ Справа по просуванню нашого сайту медичного центру «Біомед» і як надійного партнера, професіонала інтернет маркетингу, готові рекомендувати ТМ Справа іншим компаніям. Разом з ТМ Справа зростуть Ваші доходи!

Президент

Львівського науково-практичного

медичного центру «Біомед»

Орест Пронів

2017-09-01

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ?
Раді відповісти на ваш дзвінок з 10-00 до 18-00 у робочі дні
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Кейс: розробка сайту-каталогу для SinumUK

SinumUK - компанія, яка займається дистрибуцією пакувальних матеріалів для харчової продукції у Великобританії.

Мета проєкту полягала у створенні зручного та інформативного онлайн-каталогу продукції.

2
місяці
термін розробки
Кейс з редизайну: новий вигляд та функціонал сайту готелю

Royal Street - готель, розташований в історичному центрі Одеси. 

Основні цілі та завдання проєкту: оновлення дизайну сайту та технічне доопрацювання.

1
місяць
термін розробки
Кейс з розробки сайту для Speciality Coffee Association

Speciality Coffee Association — це некомерційна членська організація, яка представляє тисячі професіоналів кави, від виробників до бариста з усього світу.

2
місяці
термін розробки
Кейс з розробки сайту-каталогу для BTU-CENTER - виробника біопрепаратів

BTU-CENTER - компанія , яка займається виробництвом та реалізацією мікробних і ферментних препаратів для сільського господарства.

2
місяці
термін розробки
Розробка сайту для виробника рослинних добрив

Компанія Healthy Land займається розробкою та продажами добрив та біодобавок власного виробництва для рослин.

1.5
місяці
термін розробки
Розробка сайту для магазину ролетів, штори та воріт
2
місяці
термін розробки
Згорнути карту
Показати карту