Зворотній зв'язок:

Не можете знайти те, що вам потрібно? Запитайте в нас!

Запитати

Кейс з розробки сайту для Speciality Coffee Association

Вигляд сайту на різних пристроях - портфоліо Справа
Цілі і завдання
які стояли перед проектом

Speciality Coffee Association — це некомерційна членська організація, яка представляє тисячі професіоналів кави, від виробників до бариста з усього світу. Спираючись на принципи відкритості, інклюзивності та потужності спільних знань, розвивають глобальну кавову спільноту та підтримують діяльність, щоб зробити спеціальну каву процвітаючою, справедливою та стійкою діяльністю для всього ланцюжка створення вартості.

Перед нами стояла задача - розробити інформаційний сайт для асоціації. Сайт має розділи "Новини", "Навчання",  "Членство" та "Чемпіонати". 

Окремо для матеріалів розділу "чемпіонати" було розроблено спеціальну форму, за допомогою якої, на чемпіонат можуть зареєструватися Судді, Волонтери та Учасники. Форма співпрацює разом із liqpay, що дає можливість отримувати членські внески учасника для подальшої реєстрації. 

Наші послуги

Таргетована реклама - це інструмент для залучення продажів через аудиторію соцмереж. 

Для чого бізнесу потрібні ці послуги? Щоб більше заробляти. Замовники називають такі послуги по-різному: «розкрутка сайту», «просування сайту», «SEO-оптимізація сайту».

Контекстна реклама Google - це ті рекламні оголошення, які ви бачите в пошукових системах або на сайтах-партнерах.

Вам не доведеться шукати дизайнера, копірайтера зі знанням SEO, верстальника і програміста.

Для попадання в ТОП видачі Google, залучення трафіку та забезпечення продажів сайт має відповідати вимогам пошукової системи та запитам цільової аудиторії.

Відправити заявку на пошукове просування сайту
Зробимо ваш сайт інструментом перетворення користувачів в замовників
Зателефонуйте нам
Або напишіть нам
Згорнути карту
Показати карту