ТМ «Справа» на «Одесея-2015»

26.08.2015
634

20 серпня 2015 року в Одесі традиційно відбулася конференція «Одесея» на чолі з її незмінним ведучим Сергієм Петренком, яку від ТМ «Справа» відвідали генеральний директор Ілля Шестаков, заступник директора з розвитку Наталія Процюк, керівник центрального відділу продажів Ксенія Паляниця, керівник технічного відділу Максим Вишневський та SEO-спеціаліст Тетяна Жевега.

Цього року конференція проводилася окремою компанією з однойменною назвою «Одесея» у новому форматі - інтерв'ю на сцені. Серед нововведень і тематика конференції - цьогоріч вона не обмежувалася інтернет-маркетингом, йшлося про технології у житті України.

Першими на сцену були запрошені представники Одеської обласної державної адміністрації Юлія Марушевськаі Люба Шипович, які розповіли, навіщо Одесі CTO та інвестиції. Також вони відверто поділилися тими проблемами, які є у сфері ІТ Одеської області та планамиОблдержадміністрації щодо впровадження технологій у життя суспільства.Так, на початку жовтня в Одесі заплановано відкриття сучасного центру адміністративних послуг, мета якого – зробити процес оформлення різних документів, отримання довідок, дозволів більш швидким, без черг і зайвих зволікань.

Дмитро Дубілет (iGov.org.ua, ІТ-директор ПриватБанку) поділився досвідом створення та впровадження такихсервісів для держави, як оформлення субсидій, довідок про несудимість та ін. За словами Дмитра, в Україні найбільш затребуваною послугою серед населення є реєстрація автомобіля в МРЕВ, на другому місці - оформлення закордонного паспорта, третє - оформлення субсидій.

Виступ Євгена Сисоєва (AVentures Capital) було присвячено темі інвестиційного клімату в Україні, а також тому, що про Україну думають інвестори. Євген зазначив, що найуспішнішими є стартапиіз трьох міст України - Києва, Одеси, Дніпропетровська.Вони становлять 95% всіх успішних стартапів країни. Також Євген зазначив, що найбільша помилка українських стартапів - конкурентів вивчають на ринку СНД, і мало хто звертає увагу на західний ринок, забуваючи при цьому, що інвесторам більш цікавий саме останній.

Петро Обухів (Таксі Бонд) розповів, як виникла ідея створення таксі «Бонд», про його особливості, переваги і плани розвитку на майбутнє.

Владислав Флакс (OWOX) говорив про e-commerce в Україні і за кордоном. Особливу увагу під час виступу було приділено питанню взаємодії інтернет-продажів з продажами в офлайні. Спікер зазначив, що зараз користувачі спочатку вибирають товар в інтернеті, а потім йдуть купувати в магазин, але, на його думку, в майбутньому ця тенденція зміниться на користь інтернет-продажів.

Олексій Лазоренко (BlaBlaCar) розповів про те, як його сервіс «Подорожник» став частиною всесвітньо відомого BlaBlaCar, який з кожним днем користуєтьсявсе більшою популярністю у користувачів в Україні та країнах СНД. Олексій переконаний, що BlaBlaCar - це сервіс, який вже зараз є популярним засобом пересування по Україні та за її межами, особливо в популярних напрямках, на які в сезон проблемно купити квитки на потяг / автобус.

Про 3G, 4G в Україні говорив Святослав Горбань (директор з маркетингу в Київстар). Святослав зазначив, що популярність технології 3G з моменту її впровадження в містах України перевищила всі очікування, навіть незважаючи на конкуренцію між різними мобільними операторами. Також спікер висловив думку, що український користувач поки технічно не готовий до впровадження 4G, позаяк лише 2% мобільних телефонів в Україні мають необхідні технічні характеристики для використання 4G.

Останнім виступав Максим Бахматов, в.о. гендиректора «Експоцентр України» (ВДНГ). Максим поділився планами розвитку ВДНГ і розповів, що задля залучення більших інвестиційпланується об'єднати інноваційну діяльність з культурною.

Наприкінці хотілося б подякувати організаторам, компаніям «Одесея» і «Термінал 42», за високу якість підготовки і проведення конференції такого рівня в Одесі і, звичайно ж, спікерам, які відверто ділилися своїми історіями успішного бізнесу як на території України, так і за її межами.

Отримайте спеціальну пропозицію для вашого сайту!
Ми піклуємося про збільшення ваших продажів в інтернеті :)
Згорнути карту
Показати карту